Спецназ, Антикорупційне бюро
9 лютого офіційно складають присягу особи начальницького складу

У складі спецназу Національного антикорупційного бюро з’явиться спецпідрозділ з 96 бійців і бронетехніки. Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник, передає Інтерфакс-Україна.

«Згідно з законом про НАБУ передбачено створення у складі НАБУ підрозділу спецпідрозділу, який у нас називається управління спецоперацій, і він виконуватиме три основні функції», – сказав Ситник.

43За словами директора НАБУ, завданнями цього спецназу буде затримання підозрюваних, гарантування безпеки учасників процесу та гарантування безпеки співробітників НАБУ і спеціальної антикорупційної прокуратури у разі, якщо для них буде певна загроза в процесі розслідування.

«Це управління формується ще з осені 2015 року і налічує 96 осіб», – розповів Ситник.

За його словами, на сьогоднішній день це управління сформовано більш ніж на 50%, воно забезпечено зброєю, йому передається бронетехніка.

2Він також додав, що 9 лютого офіційно складають присягу особи начальницького складу – це люди зі спеціальними званнями від лейтенанта до полковника НАБУ.

Ситник також не виключив, що представники цього управління зможуть брати участь в антитерористичній операції, «оскільки це підрозділ сил спецоперацій, спецназ».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ