вибори
Окуповані Крим і Донбас не братимуть участі у місцевих виборах, заявили в АП

В анексованому Криму та на окупованих територіях Донбасу місцеві вибори не відбудуться. Про це на брифінгу сказав перший заступник глави Адміністрації президента Віталій Ковальчук, передає УНІАН.

«Верховна Рада 17 липня ухвалила постанову про місцеві вибори. Там чітко визначено, де проводяться місцеві вибори. Наразі їх неможливо провести на тимчасово окупованих територіях Криму і Севастополя. Крім того, згідно закону про особливий порядок місцевого самоврядування, на окремих територіях Донецької та Луганської областей ці вибори теж не проводитимуться доти, доки не буде забезпечено контроль над ними України та не буде забезпечено проведення виборів відповідно до стандартів ОБСЄ», – сказав Ковальчук.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні заплановано на 25 жовтня. Раніше президент України Петро Порошенко підписав закон про місцеві вибори, ухвалений Верховною Радою України 14 липня.

Як повідомив спікер ВР Володимир Гройсман, ані особливого статусу Донбасу, ані виборів на непідконтрольних Україні територіях не буде.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Адміністрації Президента України вважають, що бойовики «ДНР»-«ЛНР» мають намір спробувати отримати владу над усім Донбасом, провівши на окупованих територіях свої так звані вибори 25 жовтня – одночасно з місцевими виборами в Україні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ