Богдан Тицький
Богдан Тицький

25 листопада судді Апеляційного суду погодилися випустити з СІЗО координатора «Чорного комітету» Богдана Тицького, якого 3 місяці тому заарештували у справі «захисників Конституції». Запобіжний захід активістові змінили на «нічний» домашній арешт з 21:00 до 7:00. Про це із зали суду повідомив кореспондент видання Інформаційний Акцент.

Під час засідання на вимогу захисників Богдана Тицького було переглянуто відеозапис, яким обвинувачення підтверджує причетність Тицького до правопорушень. Як підкреслив адвокат Віктор Смалій, на відео відсутній його підзахисний, натомість присутня особа, що за статурою значно кремезніша за обвинувачуваного.

«Особу вищу, ширшу та одягнуту в геть інший одяг, ніж той, що вилучили у Богдана, слідчі називають Тицьким», – обурився Смалій.

Сам Богдан Тицький під час виступу у суді спростував наявність ризиків, які слідству може спричинити його звільнення: «Навіщо мені тиснуть на свідків, які не бачили, аби я вчиняв якісь правопорушення. За 3 місяці мого перебування за ґратами зі мною не проводили жодних слідчих дій. Я сиджу просто тому, що сиджу. Разом з тим мені не надають належну медичну допомогу. Через протиправне застосування до мене сили під час затримання в мене досі паралізована рука. Вже стояло питання про ампутацію через потрапляння інфекції через невчасне надання мені допомоги».

Під час засідання прокурор заявив, що, зважаючи на проведені експертизи та майже завершене слідство, не заперечує проти зміни запобіжного заходу для Тицького.

Додамо, що нині Апеляційний суд також відпустив на свободу іншого «захисника Конституції» – депутата Хмельницької обласної ради «свободівця» Віктора Бурлика. До нього застосовано домашній арешт у період з 23:00 до 6:00.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ