1
У корпорації «Рошен», що виступила меценатом проекту, пообіцяли, що на відкритті «фасад виглядатиме геть не так, як зараз»

29 листопада на Андріївському узвозі презентують нову будівлю Київського драматичного театру на Подолі. Новий фасад вже викликав обурення у киян. Будівлю іменують «саркофагом» та крематорієм». Сам театр, до слова, запрацює навесні 2017-го року, пише Українська правда

За словами радника мера Кличка Павла Рябікіна, проект реконструкції театру затверджували, базуючись на рекомендації ЮНЕСКО.

«У рекомендації ЮНЕСКО зазначається, що для того, щоби підкреслити історичну самобутність будівлі, не можна поряд будувати нову споруду, стилізовану під старовину. Все, що зведено нове, має кардинально відрізнятися, щоби не розмити історичний комплект міста», – повідомив він.

Рябікін також зазначив, що якби будівля раніше мала ознаки пам’ятки і була історичною, то її мусили б реставрувати.

«Але, судячи з цього, будівля не мала ознаки історичної пам’ятки», – наголосив він.

23Меценатом, який дав гроші на добудову будівлі, є корпорація «Рошен», що належить президенту Петру Порошенку. У компанії пообіцяли у вівторок пояснити, чому будівля виглядає саме так, чому такий дах, чому стільки поверхів. І пообіцяли, що «фасад виглядатиме геть не так, як зараз».

1122За даними УП, Архітектурно-містобудівна рада розглянула проект будівлі, надала зауваження і попросила врахувати ці зауваження. Після цього архітектор – харків’янин Олег Дроздов – мав надати проект на розгляд ради для затвердження. Але Дроздов нібито не з’явився.

На прохання користувачів ФБ прокоментувати цю інформацію архітектор написав у соцмережі: «Всім рекомендую побачити зі знятими чохлами і скласти враження».

4

БЕЗ КОМЕНТАРІВ