Електромобіль
Корпорація найняла вже чотирьох висококваліфікованих інженерів

Корпорація Apple вирішила зайнятися розробкою зарядних станцій для електромобілів. Протягом останніх кількох місяців корпорація найняла вже чотирьох висококваліфікованих інженерів у цій галузі, передає Радіо 24.

Окрім цього, Apple на умовах найсуворішої секретності подала запит у компанії, що займаються виробництвом таких зарядних станцій, щодо інформації про використовувані ними технології.

Звісно, що вони не стали ділитися інформацією з Apple, побачивши в ній потенційного конкурента.

Нагадаємо, в Apple все більше зміщують фокус на проект Titan. Наразі компанія шукає земельну ділянку площею 800 тис. квадратних футів для роботи над автомобілем. Площа землі, що шукається, значно менша, ніж потрібно для будівництва заводу з виробництва автомобілів, але її цілком достатньо для проведення науково-дослідних робіт.

Зазначимо, 2008 року Стів Джобс шукав, на чому зосередитися після запуску iPhone. Електричний автомобіль був на верхівці короткого списку. 2013 року, коли Apple вже мала шалену виручку. Тоді  посадовці компанії зустрічалися з Ілоном Маском, і пропонували купити його компанію. Однак той відмовив. Згодом автомобільний проект Apple під назвою Titan почав змагатися з Tesla за співробітників.

У вересні 2015 року проект автомобіля, за чутками, отримав пріоритетний статус, а датою завершення проектування було призначено 2019 рік. Але потім керівництво компанії нібито пригальмувало проект під приводом того що в нього були нечіткі цілі.

Читайте: Уряд Британії інвестує у популяризацію електрокарів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ