У Apple збираються співпрацювати з голлівудською індустрією кіно
Apple відкрила секретну лабораторію на Тайвані

Американська корпорація Apple Inc. відкрила нову лабораторію на півночі Тайваню. Саме там відбуватиметься розробка нових технологій виробництва дисплеїв, повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією.

Лабораторія в місті Лонґтан нараховує, щонайменше, 50 інженерів та інших працівників, які займаються розробкою просунутих версій рідкокристалічних дисплеїв для iPhone, iPad, а також Mac.

Також повідомляється, що Apple хоче виробляти органічні світловипромінювальні діоди, які будуть ще тоншими і не вимагатимуть підсвічування. Більш докладні дані про лабораторію не розголошується, підкреслює агентство. У самій Apple не стали коментувати цю інформацію.

Нагадаємо, в 2015 році Apple втретє очолила рейтинг найдорожчих брендів світу. Вартість бренду оцінена в 170 мільйонів доларів, що на 43 відсотки більше, ніж роком раніше. На другому місці рейтингу розмістилася компанія Google, вартість її бренду агентство оцінило в 120 мільйонів доларів, що на 12 відсотків більше, ніж у минулому році.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, одразу чотири українські додатки увійшли до щорічного рейтингу найкращих програм із Apple Store.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ