Французьке відділення компанії занижувало суму доходів, які відраховувалися до головного офісу в Ірландії
Французьке відділення компанії занижувало суму доходів, які відраховувалися до головного офісу в Ірландії

Податківці Франції звинуватили «яблучну імперію» у невиправданому занижуванні у 2011-2013 роках суми податкових виплат та вимагають сплати 400 мільйонів євро податкових платежів. Про це пише L’Express.

За даними тижневика, розслідування ведеться щодо однієї з двох гексагональних структур транснаціональної корпорації – Apple France. Вона є дочірньою компанією «ірландських батьків» та не відображала у своїх доходах частку надходжень від продажу iPhone, iPad або MacBook, третіми сторонами, зокрема, магазинами.

Таким чином французьке відділення компанії занижувало суму доходів, які відраховувалися до головного офісу в Ірландії. Така стратегія оптимізації податкових платежів була визнана податківцями Франції незаконною.

Водночас у податковій Франції інформацію відмовилися підтверджувати, пославшись на «податкову таємницю».

Нагадаємо, цього року Єврокомісія визнала податкові пільги, які були надані компанії Аpple в Ірландії протягом 2003-2014 років, незаконними.

Встановлено, що Apple платила корпоративний податок в розмірі не більше 1%, тоді як середній показник для інших компаній в Ірландії складає 12,5%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ