«Арена Львів»
Львівська арена стала третім найдорожчим стадіоном в історії України

Львівська прокуратура оголосила про підозру у кримінальному злочині чиновнику, який затвердив позитивний висновок про проект будівництва стадіону «Арена Львів». Про це повідомляє прес-служба відомства.

Йдеться про директора філії держпідприємства «Спеціалізована державна експертна організація – центральна служба Української державної будівельної експертизи» у Львівській області.

«Встановлено, що через неналежне виконання службових обов’язків, даний посадовець затвердив позитивний комплексний висновок державної експертизи щодо проекту «Будівництва стадіону по вулиці Стрийській – Кільцевій дорозі в м. Львов», який споруджувався в рамках проведення чемпіонату «Євро-2012» у Львові», – сказано у повідомленні.

Як наслідок, проектній організації переховано понад 27 млн. грн.., чим бюджету Львова завдано збитків в особливо великих розмірах, додали у прокуратурі. Наразі вручити письмове повідомлення про підозру посадовцю не вдалося, оскільки він перебуває на лікуванні. У відомстві не вказали ім’я підозрюваного, однак директором львівської філії є Василь Князик, який працював на цій посаді і в час будівництва стадіону.

Нагадаємо, «Арена Львів» була побудована для проведення матчів Євро-2012. Будівництво почалося в листопаді 2008 року, відкриття стадіону відбулося 29 жовтня 2011 року.

Львівський стадіон став третім найдорожчим стадіоном в історії України (після НСК «Олімпійський» та «Донбас-Арени»; кошторис львівської арени становить 2 945 млн. грн.).

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ