Шокін знову пішов у відпустку
Шокін знову пішов у відпустку

Генеральний прокурор України Віктор Шокін знову пішов у відпустку. До 10 липня його обов’язки виконуватиме заступник очільника ГПУ Володимир Гузир, повідомляє ТСН.

Як відомо, 30 червня під час засідання Комітету з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради за участі Віктора Шокіна планували розглянути подання ГПУ про згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт нардепа Сергія Клюєва. Однак, у засіданні взяв участь заступник Генпрокурора.

Нагадаємо, це вже не перша відпустка Шокіна за 5 місяців його роботи. Цю посаду він займає від 10 лютого поточного року. Уже за місяць після призначення Шокін пішов у відпустку без пояснення причин необхідності у відпочинку. У березні ЗМІ назвали причиною його раптової відпустки важке захворювання, проте нещодавно Генпрокурор ці чутки спростував і запевнив, що здоровий.

Як повідомляв  Інформаційний Акцент, 3 червня Верховна Рада України дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Сергія Клюєва. 8 червня СБУ оголосила його у розшук. ГПУ підозрює нардепа у шахрайстві, незаконному заволодінні майном та зловживанні службовим становищем.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ