Сіль – чистий та дешевий  будівельний матеріал
Сіль – чистий та дешевий будівельний матеріал

Архітектор із Голландії  Ерік Ґіборс запропонував використовувати сіль як екологічно чистий та дешевий будівельний матеріал. План полягає в отриманні солі з морської води шляхом опріснення її за допомогою сонячної енергії, повідомляє ресурс FacePla.net.

Отриману сіль архітектор перемішав із крохмалем, який також було вилучено з морських водоростей. Із крохмалю та солі Ґіборсу вдалося зробити дуже міцну цеглу. Саме її голландець пропонує використовувати для зведення будівель у посушливих районах. А опріснену воду можна використовувати для вирощування продовольства.

Архітектор має намір створити замкнуту систему, яка взагалі не вироблятиме відходів. На відміну від традиційної технології опріснення, де концентрований соляний розчин часто закачують назад в море, що шкодить морській екосистемі, ця технологія дозволить повторно використовувати таку сіль як стійкий матеріал для будівництва будівель.

Ерік Ґіборс уже отримав чимало нагород за свою новаторську ідею й нині шукає можливість об’єднатися з інженерами, щоби перевести свій проект на наступний рівень.

Читайте: Американці хочуть збудувати перше плавуче місто

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ