безробітні
500 тисяч осіб залишаться без роботи до кінця 2015-го року

До Нового року армія безробітних в Україні зросте ще на півмільйона осіб, прогнозує Деловая столица.

Видання зазначає, що позитивні прогнози на економічне зростання України спрацюють не раніше наступного року. На думку журналіста газети, упевнене зростання демонструють лише підприємства, які безпосередньо працюють на забезпечення армії. Але одного концерну «Укроборонпром» не вистачить, щоби компенсувати падіння зайнятості у решті галузей промисловості. За підрахунками тижневика, у найближчі місяці темпи скорочення працівників не сповільняться. До Нового року армія безробітних зросте ще на 500 тисяч осіб.

Тим часом країна перетворюється на тіньовий базар. Кількість робочих місць у торгівлі за шість місяців нинішнього року зменшилася на 42,7 тисячі, але експерти вважають, що ці люди продовжують працювати в тіні. Видання звертає увагу на приховане безробіття на підприємствах Міністерства інфраструктури. Так, у транспортній галузі майже кожного третього працівника перевели на неповний робочий день, а в портовому господарстві – майже кожного другого.

Вже цього року, за підрахунками видання, в Україні буде 130 тисяч безробітних працівників банківської галузі. І це не межа – Національний банк збирається закрити ще не менше 50 банків.

Читайте: Розенко «обезголовив» всю Держслужбу зайнятості

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ