лазерна зброя
Лазерна зброя призначатиметься для нейтралізації дронів, артилерійських снарядів і ракет

Лазерна зброя стане одним із елементів оборонної системи США, але її не використовуватимуть у наступальних цілях. Про це повідомила заступник помічника міністра армії США, відповідального за дослідження і розробки технологій, Мері Міллер, інформує 5 канал.

Новітнє озброєння призначатиметься для нейтралізації дронів, артилерійських снарядів і ракет. Лазери замінять ракети-перехоплювачі, кожна з яких у середньому коштує до  $50 тис., що в десятки разів більше вартості ракет, які вони мають перехоплювати.

Загалом це може навіть змінити економіку протиракетної оборони. Як зазначають експерти, хоча лазерні системи дорого коштують у розробці, вартість одного пострілу з них украй низька – всього $1 за постріл. Тож така технологія допоможе захищати дорогу техніку від атак дешевої зброї.

Корпус морської піхоти США планує випробувати лазери для боротьби з безпілотниками протягом року. ВМС уже протестували лазерну зброю на кораблі. Військово-повітряні сили США збираються випробувати лазери на літаках до 2022 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ