армія
Яценюк просить усі міністерства перерахувати гроші на армію та силовиків

Прем’єр Арсеній Яценюк закликає міністерства та бюджетні установи перерахувати частину видатків на фінансування силового блоку. Про це він заявив на колегії МВС у п’ятницю, 10 липня, пише Українська правда.

За його словами, на виконання доручення президента було проведено нараду з керівниками силових структур щодо потреб відомств. «Загальний бюджетний запит усіх правоохоронних органів та Збройних сил до кінця поточного року складає 17,5 мільярда гривень, яких немає де взяти. Разом з міністром фінансів і керівниками силових відомств ми провели перекалькуляцію і поки що зупинились на цифрі 5,5 мільярда», – розповів Яценюк.

«Тому змушений публічно звернутися до розпорядників бюджетних коштів: всім треба урізатись. Це означає, що якщо ми фінансуємо армію, то частина непрофільних видатків різних міністерств має бути перерозподілена і передана Міноборони, Нацгвардії, МВС, ДСНС та прикордонникам», – додав прем’єр.

Нагадаємо, раніше Мінфін уже повідомляв, що силові відомства просять додаткові видатки до кінця року в розмірі 17,5 мільярда гривень. Зокрема, міністр оброни Степан Полторак написав листа прем’єру Арсенію Яценюку з прохання на 7,7 мільярда збільшити видатки на армію, попри те, що у 2015 році бюджет Міноборони досяг рекордних показників.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ