Сирія
Запеклі бої за Алеппо точаться з 2012 року

Через атаки армії президента Сирії Башара Асада та російської авіації місто Алеппо перебуває на межі гуманітарної катастрофи. Про це повідомляє агентство Анадолу.

Управління охорони здоров’я сирійського міста закликало міжнародне співтовариство вдатися до рішучих заходів. У відомстві зазначили, що через тривалі бомбардування надання медичних послуг в Алеппо виявилося практично неможливим – не постачають медикаменти й медичне устаткування, з міста неможливо вивезти поранених.

«Інтенсивні авіаудари по місту, що практично перетворилося на руїни, тривають систематично. В результаті у непридатний стан прийшли лікарні Бейан, Декак і Хакім, лікарня Сеїде Зехра і медичний центр Кан, лікарня Табіба Шері», – йдеться в заяві.

У результаті бомбардувань у місті щодня гинуть десятки людей, стан 350 тисяч осіб украй незадовільний.

«Режим Асада та його союзники щодня піддають Алеппо бомбардуванням. Гуманітарна ситуація в місті жахлива і міжнародне співтовариство мовчки стежить за тим, що відбувається», – підкреслили у відомстві.

Нагадаємо, нещодавно урядові війська перекрили так звану дорогу Кастелло – єдиний шлях до Алеппо, яким до міста потрапляли медикаменти та їжа. Багато районів продовжують контролювати повстанці.

Як відомо, бої за місто точаться з 2012 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ