Перш ніж підпустити штучний інтелект до написання матеріалів, спортивний підрозділ агентства рік тестував систему

Агентство Associated Press почало використовувати штучний інтелект для висвітлення ігор нижчих бейсбольних ліг США. Про це пише Новое время.

Агентство пішло на цей крок, оскільки раніше кореспонденти не приділяли уваги висвітленню цих ігор. Тепер Associated Press заповнила цю прогалину за допомогою новин, що генеруються штучним інтелектом.

Для написання матеріалів використовується програмне забезпечення, розроблене компанією-офіційним статистичним провайдером нижчих бейсбольних ігор.

Перш ніж підпустити штучний інтелект до написання матеріалів спортивний підрозділ агентства тестував систему протягом року. За словами директора AP Sports, з технічного погляду створення системи не було важким.

Для AP практика використання штучного інтелекту не нова. Раніше агентство використовувало його для висвітлення бізнес-тематики, наприклад, звітів про доходи компаній. AP використовує штучний інтелект, щоби розвантажити редакторів і авторів та задіяти їх у більших проектах, що потребують дослідницької роботи.

До слова, не лише Associated Press автоматизує процес написання новин. За даними видання Nieman Reports, це також практикують Forbes, The New York Times і Yahoo.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ