астрологи передбачили майбутнє України
Астрологи передбачили майбутнє України

Яким буде майбутнє України? Цим запитанням задаються не лише політики, експерти й пересічні громадяни, але й астрологи та віщуни. На думку останніх, у 2016 році наша держава здивує світ, передає ТСН.

Медіум Максим Гордєєв пояснює – Україна наразі очищується від усього поганого. Усе, що заважатиме її процвітанню, буде знищено. За його прогнозом, цей рік буде важливим для всієї країни. На зміну старим політикам прийдуть багато молодих із новим баченням. Буде впроваджено багато реформ. Десь у середині літа на всіх чекає надзвичайна подія, якій позаздрить не лише Європа, але й увесь світ. Що саме станеться, медіум поки не знає, але каже – це об’єднає всю Україну. «Це буде щось яскраве та незабутнє».

На думку астролога Людмили Халанської, наступний рік буде дуже активним і кращим за 2015-й. Утім розслаблятися не радять. Війна триватиме, але великого кровопролиття більше не буде. Уже навесні, за прогнозами астрологів, можливі перемовини щодо повернення Криму Україні, а у травні слід чекати великих інвестицій.

Найкращим для України за всі роки буде 2017-й. Втім, біла смуга триватиме не довго. Уже після 2018 року астрологи прогнозують зростання невдоволення владою. 2024 рік стане переломним. Після 10-річної перерви віщуни прогнозують ще один Майдан. «Він не буде кровопролитним, Майдан буде другої форми. У 2025 та 2026 все буде краще, а 2028 стане чудовим роком», – каже астролог.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, українці довіряють астрологам та віщунам більше, ніж політичним партіям.

Читайте: Прогноз Stratfor – війна на Донбасі та ротація в уряді

БЕЗ КОМЕНТАРІВ