0929472_1597980Путін пообіцяв прем'єру Індії спробувати себе в йозі
Астропсихолог вважає, що зірка Путіна зайде вже в листопаді

На думку астропсихолога Європейського інституту міждисциплінарних досліджень і освіти (Ганновер, Німеччина) Олена Осипенко, зірка Президента РФ Владіміра Путіна заходить, а Україна, пройшовши шлях випробувань, досягне розквіту.

Укрінформ цитує астропсихолога: «Його зірка (Путіна, – ред.) поступово заходить. І дуже важливо красиво зайти, хоч би трохи виправити свої помилки. Третя санкція, яка від Господа Бога, від зірок, космічного плану, вона ще не сталася і станеться до 25-27 листопада 2015 року. Тому цей період не сприятливий для нього, ці два місяці – листопад і грудень – достатньо складні. А в квітні країна, яка напала на нашу країну, отримає дуже потужний зворотний зв’язок», – сказала Осипенко.

Водночас, вона передбачала, що врегулювання ситуації станеться в 2017 році, можливо і раніше, 2016-го: «А на початку 2017 року буде можливість далі будувати наше суспільство в еволюційній тенденції», – зазначила астролог. На її думку, Україна зараз перебуває в певному періоді міжчасся – курсом до еволюційного процесу. У вересні-грудні «потужна енергія напруги заважає проводити реформи». «Зараз йде боротьба у владі. Одна сила заважає інший. Ми не бачимо стабільності. Але за космічним планом її ще бути не може, тому що дуже багато неусунених проблем ми маємо в суспільстві».

У другій половині листопада, вважає вона, на нас чекає напружена ситуація, можливість чергового революційного періоду, «і важливо не допустити нової крові», зберігати спокій, внутрішню цілісність і не прагнути до роз’єднування. Боротьба в грудні триватиме. Нам важливо потерпіти березень і квітень 2016-го, але в травні можуть бути непогані реформи для народу. «Крайня ситуація боротьби припадає на лютий, і там вона закінчується. Лютий є місяцем, коли боротьба за лідерство має закінчитися. Але суспільство має зробити свій вибір і проявити громадянську активність. Успішні люди, які проявляють сміливість і діють, а не стоять і чогось чекають», – сказала астролог.

Взагалі, за її словами, лютий буде місяцем еволюційним, він дасть нам можливість вийти з кризи – за умови, що будуть зроблені правильні кроки як урядом, так і народом. У червні ж ситуація стабілізується, з мінуса поступово перейде в плюс. «А в серпні хотілося, щоби наш уряд не йшов у відпустку, тому що це достатньо хороший період для країни – можна прийняти хороші реформи і зробити багато хороших і правильних справ», – зорієнтувала Осипенко нашу владу.

А прогрес для України вона прогнозує до 2022 року. «Зірковий період нашої країни почався наприкінці 2013 року. Ми зараз підіймаємося, і нам не можна зупинитися. Щойно ми задовольнимося досягнутим, ми зупинимося. Але ми дійдемо до вершини – до 2022 року. І нам потрібно багато працювати, причому не лише уряду, а кожному з нас», – підкреслила астролог.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, згідно з соцопитуваннями, українці довіряють астрологам більше, ніж політикам.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ