Замок Нойшванштайн
Замок Нойшванштайн

Аукціонний дім Weidler в місті Нюрнберзі збирається виставити на торгах з 18 по 20 червня 14 акварельних картин і малюнків Адольфа Гітлера. Про це повідомляє сайт французької газети «Фігаро», передає Інтерфакс-Україна.

Ці роботи були виконані Гітлером у період з 1904 по 1922 роки. Вартість лотів варіюватиметься від 1 тис. до 45 тис. євро. Робота, стартова ціна якої є найвищою, являє собою зображення замка Нойшванштайн – одного з найпопулярніших серед туристів місць на півдні Німеччини.

Як зазначає «Фігаро», експерти досить низько оцінюють художню цінність картин Гітлера, тож, аукціонні будинки, як правило, відмовляються виставляти його роботи на торгах.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, нещодавно в Німеччині виявили нацистський тайник із запасами дорогих алкогольних напоїв. Знахідка була зроблена в Саксонії в підвалі знаменитого замку Моріцбург. Історики впевнені, що спиртне належало Гітлеру, який гостював там у 1944 році. Новий власник замку – ресторатор Сільвіо Штельцер – не виключив, що знахідку пустять з молотка.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ