Згідно з декларацією, глава МВС зберігає на рахунках у банках 232 тис. 328 грн.
Аваков каже, що треба більше грошей на реформу МВС

Міністерство внутрішніх справ розраховує в 2017 році на бюджет в 60 мільярдів гривень, що на 22,7 мільярда більше, ніж цьогоріч. Про це повідомляє Економічна правда.

«Імітувати реформу і створення нових органів в системі МВС не буду. Або робимо все «без дурнів» і правильно, або це не до мене. Жодна з небагатьох наших розпочатих реформ не повинна провалитися. Перехід – справа непроста і вимагає ресурсу і гігантських зусиль», – заявив голова відомства Арсен Аваков.

Кошти потрібні як самому міністерству, так і Нацполіції, Нацгвардії, Поліції, прикордонній та міграційній службам.

Таким чином, в 2017 році МВС хоче 26,2 млрд на Нацполіцію, що на 12,5 млрд більше в порівнянні з 2016 роком. 9,7 млрд хочуть витратити на прикордонну службу, що на 4,47 млрд більше в порівнянні з минулим роком. На держслужбу з надзвичайних ситуацій МВС планує спрямувати 8,1 млрд, що на 3,2 млрд більше у порівнянні з 2016 роком.

Своєю чергою, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що стосовно запитів на додаткові кошти «Мінфін поки тримає кругову оборону», мовляв, вільних грошей у бюджеті немає.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, доходи загального фонду головного кошторису країни на 2017 рік становитимуть 785 млрд. гривень, витрати – 851 млрд. гривень.

Раніше стало відомо, що Кабінет Міністрів України планує представити проект бюджету на 2017 рік на розгляд Верховної Ради України до 15 вересня. 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ