реформа МВС набирає обертів
Аваков заявив, що конфлікт між «Торнадо» і прокуратурою вичерпано

Конфлікт між бійцями роти патрульної служби особливого призначення МВС «Торнадо» та представниками військової прокуратури, вичерпано. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Проблеми нерозуміння і конфлікту між бійцями підрозділу та військовою прокуратурою – вичерпано. І, говорячи прямо, були – м’яко кажучи – створені штучно непрофесійними і некоректними діями суміжників», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

«Так, суд заарештував сімох міліціонерів на чолі з командиром роти з важким звинуваченнями. Так, я ухвалив рішення у зв’язку із цим розформувати роту і переатестувати особовий склад – для винесення рішення, хто гідний служити далі, а хто ні», – зазначив Аваков. «Але! Говорив і повторюся – очищення міліції, спецпідрозділів триває і триватиме далі! І вигнання та арешти «брудних» міліціонерів не повинні наводити тінь на тих, хто чесно служив і служить Україні! Це принципово!» – додав глава МВС.

«Це стосується і роти МВС «Торнадо» – гідні бійці, які чесно виконували свій обов’язок, ті, хто героїчно проявив себе під Іловайськом, Станицею Луганською, нестимуть службу далі, пройшовши переатестацію і будучи зарахованими в інший підрозділ», – заявив Аваков.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що правоохоронні органи найближчими днями не штурмуватимуть базу розформованого батальйону «Торнадо». Силовики дають час, щоби бійці пустили на базу представників влади для проведення обшуку.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ