Правоохоронці виявили великий архів Януковича
Правоохоронці виявили великий архів Януковича

Правоохоронці виявили найбільший архів «сім`ї» колишнього президента Віктора Януковича і його особисто. Спільну операцію провели співробітники Національної поліції, Державної фіскальної служби за підтримки Генеральної прокуратури. Про це повідомив Прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає УНІАН.

«Щойно міністр внутрішніх справ України Арсен Борисович Аваков поінформував членів уряду України про проведення спеціальної операції Національною поліцією України, Державною фіскальною службою за підтримки Генеральної прокуратури. Внаслідок проведення даної спецоперації вперше нашою правоохоронною системою виявлено найбільший архів сім`ї Януковича і його безпосередньо», – сказав Яценюк.

2
Серед документів знайшли оригінали документів на резиденцію «Межигір`я», особисті документи Януковича та рахунки

Аваков повідомив, що серед документів знайдено оригінали документів на резиденцію «Межигір`я», особисті документи Януковича, рахунки. «Кілька місяців роботи Сергія Білана (першого заступника голови ДФС, – ред.) й нашого слідчого управління дали такий результат, коли в нас у руках один із найбільших архівів безпосередньо Януковича, починаючи від його пенсійного посвідчення й закінчуючи всім іншим», – наголосив Аваков.

3
Правоохоронці знайшли печатки Януковича

На свій сторінці у Facebook міністр внутрішніх справ написав: «У нашому розпорядженні опинилася значна частина особистого архіву «сім’ї» Януковича з особистими документами екс-президента, його фінансових операцій, печатки та документи понад 300 офшорних компаній, документи розрахунків від «Танталіту» до «МАКО» і банків Януковича, оригінали документів на власність від Межигір’я до Хонки, від Гонконга до Швейцарії. Схеми виведення коштів». Також голова МВС додав, що «слідство обіцяє гарні сюрпризи».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ