Аваков
Аваков лякає катастрофою в разі своєї відставки

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що подав до суду на главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі у зв’язку зі звинуваченнями, які той публічно озвучив. Про це член уряду повідомив в ефірі телеканалу 1+1.

«Я подав до суду на пана Саакашвілі. Бо коли ти говориш, що людина – крадій, відповідай за це. Наскільки я знаю, пан Яценюк теж збирається це зробити (подати до суду)», – сказав Аваков.

Водночас свою відставку зараз Аваков вважає неприйнятною. «Якщо я подаю у відставку і тим більше подає у відставку прем’єр-міністр, це означає розвал коаліції, розпуск парламенту – тому що іншого формату коаліції не буде – це означає ненадходження траншу МВФ, падіння гривні, газові проблеми, оплески з Москви, фінансування армії. Ось що це може бути», – сказав він. За його словами, в даний момент існує конструкція, що дозволяє «хоч якось здійснювати процес реформ, дозволяє нам утримувати військову ситуацію і економічну стабільність».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 16 грудня Аваков оприлюднив відео свого конфлікту з Саакашвілі на засіданні Нацради реформ. На ньому, зокрема, він називає Саакашвілі «гастролером» і вимагає забратися з «його країни». Саакашвілі, у свою чергу, звинувачує керманича МВС у причетності до корупції.

Нагадаємо, 14 грудня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що під час суперечки на Національній раді реформ облив водою главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі. Причиною інциденту стало питання щодо приватизації Одеського припортового заводу. У свою чергу глава Одещини зажадав, аби Адміністрація Президента України оприлюднила відеозапис суперечки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ