sergiy-l-ovochkin
Аваков вважає, шо Сергій Льовочкін має бути у в’язниці, а не в парламенті

Автором розгону Євромайдану є екс-глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає канал 112.

«Тому що пану Льовочкіну місце у в’язниці, а не в парламенті, тому що він – автор розгону Майдану», – сказав головний правоохоронець країни під час відкриття нового сервісного центру в Луганській області.

Як відомо, ГПУ розслідує фінансування тероризму компанією Фірташа і Льовочкіна. Зокрема, компанію GDF Media Limited підозрюють у перерахуванні на 100 мільйонів доларів США російському «Першому каналу» в якості плати за придбання 29% акцій телеканалу «Інтер» в рамках удаваного контракту за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 258-5 Кримінального кодексу.

80% компанії GDF Media Limited належать Фірташу, 20% – Льовочкіну.

Варто зазначити, що екс-главу АП звинувачував у розгоні Майдану і колишній президент Віктор Янукович, а також екс-глава столичної міліції Валерій Коряк. Водночас нинішній міністр МВС виступив з такими звинуваченнями вперше.

В антимайданівскому фільмі «Україна у вогні», який російські канали показали 21 листопада, екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко також заявляв, що розігнати учасників акції в 2013 році наказав саме Льовочкін.

Нині Льовочкін є депутатом Верховної Ради від «Опозиційного блоку».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ