Глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков повідомляє, що кількість силовиків, поранених під час сутичок під Верховною Радою, становить 125 осіб. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці  в понеділок ввечері.

«Один убитий, 125 поранених, 12 осіб на операційних столах, один боєць у важкій комі, і лікарі поки не дають прогнозів ще п’ятьом… – це політична акція протесту?!», – заявив Аваков. «Поранення різного ступеня тяжкості отримали бійці Національної гвардії, підрозділів МВС, служби ДСО, спецпризначенці МВС, міліціонери київських райвідділів», – додав він. «Постраждали журналісти «5 каналу», каналу «1+1», французький кореспондент. Поранено заступника міністра внутрішніх справ Василя Паскала», – заявив Аваков.

Міністр внутрішніх справ повідомив, що чоловік, який кинув гранату, був затриманий та зізнався у злочині. Крім того, Аваков звинувачує Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та його лідера Олега Тягнибока в сутичках біля будівлі парламенту.

У свою чергу, Президент України Петро Порошенко заявив, що організатори заворушень, які сталися під стінами Верховної Ради в понеділок, 31 серпня, зокрема, політики, повинні понести сувору відповідальність. «Це була антиукраїнська акція, за яку всі її організатори без винятку, всі представники політичних сил мають понести сувору відповідальність», – заявив президент у своєму телезверненні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у понеділок, 31 серпня, під Верховною Радою сталися сутички між силовиками та мітингувальниками, які вимагали не ухвалювати зміни до Конституції. Після голосування парламенту, мітингувальники пішли штурмом на Раду і почали кидати димові шашки. Потім хтось кинув у лави міліції і Нацгвардії бойову гранату.

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович закликає владу до якнайшвидшого розслідування поранення журналістів під час сутичок.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ