Аваков
Аваков вимагав від Тягнибока спростувати висловлювання, поширене на брифінгу перед одним із допитів

Шевченківський районний суд Києва відмовив у задоволенні позову міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова до голови партії «Свобода» Олега Тягнибока. Про це повідомляє прес-служба партії.

Керманич міліційного відомства вимагав від лідера українських націоналістів спростувати висловлювання, поширене на брифінгу перед одним із його допитів. Однак, під час розгляду заяви представники позивача так і не змогли довести недостовірність слів очільника «Свободи». Ухвалу про відмову в задоволенні позову суд затвердив на підсумковому засіданні в цій справі, яке відбулося 16 червня 2016 року. Про це повідомив представник Олега Тягнибока в суді Радислав Дутка.

Фразу, яку оскаржував глава МВС, Олег Тягнибок озвучив під час брифінгу перед одним із допитів у справі 31 серпня. Загалом це були коментарі для ЗМІ з приводу судилищ над захисниками конституції та політичних переслідувань, які вчинила влада. Зокрема, лідер «Свободи» коментував засідання щодо свого заступника Юрія Сиротюка та повідомляв про низку порушень, яких допускали представники обвинувачення від МВС та прокуратури.

У підсумку суд визнав висловлювання Олега Тягнибока оціночними та такими, що не є порушенням законодавства й не можуть бути оскаржені у суді. Відповідно, Арсену Авакову відмовили в задоволенні його позову до лідера «Свободи».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ