Олег Тягнибок та Арсен Аваков
Олег Тягнибок та Арсен Аваков

Печерський райсуд Києва оголосив рішення у справі за позовом лідера партії «Свобода» Олега Тягнибока до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та МВС. Суд частково задовольнив позовні вимоги та зобов’язав сторону відповідача спростувати наклеп щодо подій 31 серпня, поширений під час брифінгу Аваковим. Відповідно, неправдивими визнано слова, якими керманич МВС напряму звинуватив Тягнибока і ВО «Свобода» у наслідках подій біля Верховної Ради і зазначив, що націоналіст привів до парламенту «бандитів». Про це повідомляє прес-служба «Свободи».

Як відомо, заяву лідер «Свободи» подав до суду ще у вересні минулого року. Однак декілька разів її розгляд переносили. 8 лютого відбулося останнє засідання Печерського райсуду у справі, яке завершилося дебатами сторін. Нині суддя оголосила рішення: визнати інформацію, поширену на брифінгу глави МВС, щодо подій 31 серпня біля парламенту недостовірною та такою, що принижує честь і гідність Олега Тягнибока.

Рішення суду
Рішення суду

«Згідно з документом, інформацію має бути спростовано в той самий спосіб, яким її було поширено. Це має бути зроблено впродовж місяця з часу набрання чинності рішення суду», – йдеться в повідомленні.

Один із представників Олега Тягнибока в суді Олег Бондарчук зазначив, що інформація, озвучена на брифінгу в міліційному відомстві, була завідома неправдивою: «Згідно з презумпцією невинуватості, коли щодо людини нема вироку суду, її не можуть звинувачувати… Тому інформація, яку поширив на брифінгу керівник МВС Арсен Аваков, була завідома недостовірною».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ