24-річна Анастасія Деєва стала заступницею Авакова
24-річна Анастасія Деєва стала заступницею Авакова

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у своєму Facebook прокоментував резонанс у ЗМІ навколо призначення 24-річної Анастасії Дєєвої на посаду своєї заступниці.

Аваков виокремив кілька головних претензій від суспільства щодо його нової заступниці. Зокрема, багато зауважень до Дєєвої було через те, що вона дуже молода, як для такої посади.

«Посада заступника міністра МВС. У радянському розумінні цієї посади – посаду для монстра, а тут дівчина. Так, тільки у мене в міністерстві вже досить давно працює інше розуміння і ранжування посад. І посади заступника міністра у тому числі», – підкреслив очільник МВС, додавши, що на сьогодні висока посада у міністерстві – це низка функцій у МВС, і 24-річна чи 30-річна особа значно виграє у досвідченої 50-річної.

«Освіта Дєєвої. Диплом бакалавра з відзнакою – Київський університет Шевченка, магістерський диплом з чудовими результатами. Вільна англійська, французька. Півтора року чорнової роботи в нашому проектному офісі реформ. Висока працездатність і комунікабельність», – запевнив високопосадовець.

Крім того, він прокоментував скандал навколо фотографій Дєєвої в оголеному вигляді: «Студентка не має права на приватні фото? Святенництво. Або ви безтілесні, або безстатеві, критикуєте яскравий одяг і напівоголені лінії? Нікого не цікавить звичайно, що частина фото – непристойні вульгарні фальшивки. Лицеміри, червоніючи від праведності, кричать «Фас!». Ліберальні Ви наші».

За його словами, призначення Дєєвої на посаду відбувалось через Кабінет Міністрів, тому жодних порушень у процесі призначення не було.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ