Роту «Торнадо» розформовано
Роту «Торнадо» розформовано

Глава МВС України Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти патрульної служби особливого призначення МВС України «Торнадо», яка «уславилася» низкою тяжких злочинів, повідомляє УНІАН.

«Сьогодні я підписав наказ про розформування роти «Торнадо». Усіх вивели зі штату. Службове розслідування на чолі з керівником департаменту ДВБ уже розпочато, кожен пройде пряму співбесіду, щодо кожного висунуть чи не висунуть звинувачення, і хтось потрапить під судове переслідування, а хтось ні», – заявив Аваков.

Нагадаємо, раніше керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль заявив на батальйон міліції «Торнадо» до СБУ, МВС і Кабміну. За словами Москаля, у ніч на 17 червня бійці незаконно затримали вантажний поїзд з вугіллям, який везли на переробку до Алчевського коксохімічного заводу. При цьому на перевезення був дозвіл Антитерористичного центру та Державної фіскальної служби.

Напередодні затримали командира і сімох бійців роти патрульної служби. Їх підозрюють у скоєнні низки тяжких злочинів на території Луганської області, зокрема, в незаконному позбавленні волі і викраденні місцевих жителів, вбивстві і низці інших тяжких злочинів».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ