Аваков
Аваков розігнав ДАІ в Миколаєві

Міністр МВС Арсен Аваков усунув від роботи весь склад ДАІ Миколаївської області. Таку заяву міністр зробив 1 липня, перед особовим складом Державтоінспекції в Миколаєві, повідомляє Укрінформ.

До міста він приїхав після оприлюдненого в соцмережах відео, на якому зафіксовано факти хабарництва співробітниками ДАІ в Коблевому. «Мені набридло дивитися на безсоромні очі ДАІшників. Увесь склад ДАІ Миколаївської області буде виведено за штат і звільнено з посад. У четвер ви повинні прибути до міліції для визначення порядку атестації. Кожен, хто хоче працювати в новій поліції, має довести це», – наголосив Аваков. Він уточнив, що конкурсний прийом стартує з 27 липня. До того часу замість ДАІ патрулювання в Миколаївській області здійснюватиме спецпідрозділ «Миротворець», бійців якого Аваков привіз з собою, а також спецпідрозділи «Миколаїв» і «Кобра».

Як повідомляє також прес-служба МВС, двох працівників, чиї побори зафіксували активісти, наказом Авакова звільнено з органів внутрішніх справ.

Нагадаємо, в мережі Інтернет громадський активіст оприлюднив скандальне відео, на якому зафіксовано факти зупинки інспекторами ДАІ на посту ДПС «Коблеве» вантажних транспортних засобів, перевірки документів та отримання від водіїв-далекобійників грошей. За цим фактом керівництво УМВС у Миколаївській області призначило службову перевірку.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, керівництво МВС Одеської області позбавило співробітників ДАІ традиційних смугастих жезлів. Тож, тепер ті намагаються зупиняти машини вказівками рук.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ