Євген Магда
Євген Магда

Аваков стрімко наближається до відставки – з огляду на останні інциденти із Саакашвілі, на його риторику. У Верховній Раді вже є постанова про його відставку, проте коли саме він піде з посади міністра, цього року чи вже наступного – ще незрозуміло. Про це в коментарі виданню Інформаційний Акцент повідомив директор Центру суспільних відносин Євген Магда, коментуючи можливу відставку нинішнього міністра внутрішніх справ.

На думку політолога, народні депутати швидше відправлять Авакова у відставку, ніж Яценюка, незважаючи на заяви очільника МВС про те, що він залишається на посаді.

«Якщо Яценюка дійсно замінити складно, бо посада прем’єра в парламентсько-президентській республіці більш вагома, то знайти іншого міністра МВС набагато легше. Тому, звичайно, Авакова відправлять у відставку швидше, ніж Яценюка», – переконаний Магда.

Щодо проекту постанови про звільнення міністра культури В’ячеслава Кириленка, Магда зазначив, що той ніяк не проявив себе на цій посаді. «Відставка Кириленка – це утвердження його неефективності як віце-прем’єра та міністра культури. Його відставка також створює простір для політичних торгів, тобто з’являється ще одна посада, через яку можна проводити кулуарні домовленості. Проте я за те, щоб у нас був професійний уряд, а не квотний, тому принцип квотного розподілу посад себе вже назавжди дискредитував», – додав експерт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ