Аваков вілла
Після обрання нового уряду Аваков нібито поїхав відпочивати на власну віллу в Італії

Подейкують, що глава МВС України Арсен Аваков вже тиждень перебуває на своїй віллі в Італії. Туди він нібито поїхав одразу після обрання нового уряду, щоби відпочити. Про це повідомив депутат Київради від партії «Свобода» Олександр Аронець на своїй сторінці у Facebook.

«І як це розуміти? Перепрацювався? Взяв відпустку? Це міністр, який повинен ночувати і днювати, аби забезпечити територіальну цілісність і зменшити рівень злочинності? Натомість гріється в Італії. Замість того, щоб відкривати річкову поліцію в Черкасах, відкривав у Венеції?», – обурюється Аронець.

Також «свободівець» зажадав від речника МВС Артема Шевченка пояснень.

«Артем Шевченко, проясніть ситуацію для платників податків, де подівся ваш шеф?», – наголосив київський депутат.

Варто зазначити, що Аваков, який завжди активно пише пости у соцмережах, справді зник «з поля зору». Де зараз міністр, невідомо, а в МВС ситуацію не коментують.

Раніше в ЗМІ з’являлася інформація про те, що Арсен Аваков на своїй італійській віллі хоче зробити представництво МВС.

У свою чергу, народний депутат Сергій Каплін на своїй сторінці в Facebook вимагав оприлюднення офіційної інформації про місцеперебування представництва МВС в Італії, обсяг витрат, джерела фінансування та кількість працівників, які хочуть задіяти в цій установі.

«Два місяці тому Аваков розповів, що хоче відкрити в Італії представництво МВС. Нібито українці-мігранти потребують посиленого захисту. У той час, коли в країні криза, і жодної зайвої копійки в бюджеті – у міністра повертається язик обіцяти відкривати представництво МВС за кордоном», – зазначив політик.

Він додав, що міністерство – не приватна компанія, яка може відкривати свої філії в усьому світі.

«Мої джерела повідомили, що Аваков може видати свою віллу під італійським сонцем за представництво МВС», – сказав Каплін.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, лідер Радикальної партії Олег Ляшко з 22 по 30 квітня відпочиває у Дубаї. Водночас на офіційній сторінці політика у Facebook з’явилися кілька фотографій, покликаних довести, що політик начебто перебуває в Україні.

Варто зазначити, що в першій половині дня 25 квітня у Верховній Раді відбувалося останнє на цьому тижні пленарне засідання. У сесійній залі не було ані Ляшка, ані його соратника. Однак, на превеликий подив, на сайті Ради вказано, що Скуратовський був присутній на ранковій реєстрації за допомогою електронної системи «Рада».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ