Аваков
У липні Аваков називав Трампа «небезпечним маргіналом»

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вирішив про всяк випадок перестрахуватися та видалив зі своєї сторінки у Facebook пост від 31 липня 2016 року, в якому називав тоді ще кандидата в президенти США Дональда Трампа «небезпечним і безсоромним маргіналом». Про це повідомляє UA1.

Раніше на сторінці головного правоохоронця країни був опублікований допис, в якому український міністр називав американського кандидата в президенти «небезпечним маргіналом».

«І він небезпечний як для України, так і для США такою ж мірою. Не може маргінал, що лояльно ставиться до диктатури Путіна, бути гарантом демократичних свобод в США і світі. Не дарма Манафорт раніше очолював штаб Януковича, а зараз – Трампа. Янукович через Крим втік у Росію. Куди Манафорт приведе Трампа?» – написав Аваков.

5822ed4759ccd-1Наразі відповідний пост відсутній у хроніці на сторінці українського міністра так само як і всі попередні між 27 червня і 17 серпня. Водночас, у скороченому варіанті його досі можна прочитати в Твіттері Авакова.

5822ed1d88769-2Як зазначають користувачі соцмережі, це може бути пов’язано як з політикою Фейсбуку, який вибірково показує старі дописи, так і з тим, що Аваков приховав його з хроніки. В такому випадку він зникає із загального доступу, але залишається доступним за прямим посиланням.

Як відомо, кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп виграв 58-мі вибори Президента Сполучених Штатів Америки. Згідно з даними телеканалів CNN та NBC, онлайн-версій газет The Wall Street Journal та The New York Times, інформаційного агентства Bloomberg, згідно з підрахунком 86% Трамп отримав необхідні 276 голосів вибірників.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ