Аваков
Аваков заявляє, що працюватиме на посаді, поки йому дозволяють проводити реформу МВС

Глава МВС Арсен Аваков «запрацювався» – однією рукою склянки кидає в опонентів, іншою – реформи впроваджує. Втім, якраз на останнє часу та ресурсів у головного міліціянта країни не вистачає. Водночас міністр заявляє, що на посаді працюватиме й надалі.

«Якщо хоча б однією рукою я можу робити реформу, а іншою відбиватися від політиканства – гаразд, я згоден. Тому що ми в міністерстві запустили процес реформ», – сказав Аваков в інтерв’ю «Українській правді».

«І поки ми тримаємо баланс, все нормально. Щойно ми ухвалимо бюджет, в якому не буде підтримуватися розпочата нами реформа МВС, я не зможу пояснити це своїм працівникам. Якщо ми не ухвалимо бюджет – впадуть цілі напрямки», – заявив він. За словами Авакова, в такій ситуації він не нестиме відповідальність за провал інших і не бачить «жодних перспектив».

Міністр МВС розповів, що проти уряду йде кілька місяців інформаційна кампанія: «І формулювалася вона саме так: мовляв, це уряд «Народного фронту», а ми, хороші хлопці з «БПП», просто сидимо збоку і спостерігаємо. Або від партії Ляшка, або від «Батьківщини» і «Самопомочі». Сидимо типу поруч, але не маємо до того, що відбувається в уряді, жодного відношення. Але ж це неправда!».

Аваков наголосив: якщо не буде іншого виходу, то він і «НФ» готові йти на вибори для вирішення політичної кризи. «Багато журналістів кажуть, що у нас низький рейтинг, які ж вибори? Гаразд, підемо на вибори і там подивимося», – сказав очільник МВС.

Читайте: Партія Яценюка остаточно завалила свої рейтинги

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 грудня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що під час суперечки на Національній раді реформ облив водою главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі. Причиною інциденту стало питання щодо приватизації Одеського припортового заводу. 16 грудня Аваков оприлюднив відео свого конфлікту з Саакашвілі. На ньому, зокрема, він називає голову Одещини «гастролером» і вимагає забратися з «його країни». Саакашвілі же звинувачує керманича МВС у причетності до корупції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ