Журналіст Артем Шевченко
Журналіст Артем Шевченко

Журналіста телеканалу Espreso.tv Артема Шевченка призначать новим прес-секретарем Міністерства внутрішніх справ. Про це він написав у Facebook, передає Українська правда.

«Повідомляю, що я зараз завершую оформлення на посаду директора Департаменту комунікацій МВС України. Вважаю за необхідне докласти всіх своїх зусиль та використати увесь свій журналістський досвід для покращення системи інформування та комунікації нової української поліції з мас-медіа та суспільством», – написав він. Шевченко додав, що з такою пропозицією до нього звернувся міністр Арсен Аваков, а сам журналіст хоче «допомогти йому реформувати стару заскорузлу систему МВС».

Нагааємо, у квітні 2013 року Шевченко, працюючи на телеканалі ТВі, підтримав захоплення каналу бізнесменом Олександром Альтманом, яке пізніше британський суд визнав незаконним. В результаті захоплення 31 журналіст каналу звільнився, а Шевченко отримав посаду генпродюсера. Телеканал ТВІ контролював нинішній депутат від «Народного фронту» Микола Княжицький, який був організатором захоплення.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ