avakov
Міністр пообіціяв забезпечити доставку екс-«беркутівців» у суд, щойно буде технічна можливість

Національна поліція та Нацгвардія доставлять підсудних «беркутівців» лише тоді, коли у них з’явиться така можливість. А брати участь у провокаціях, що їх влаштовує екс-президент Віктор Янукович, правоохоронці не будуть. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр МВС Арсен Аваков.

«Янукович вже достатньо спровокував крові та бід в Україні. МВС не буде брати участь у черговій провокації московської маріонетки і вступати у силовий конфлікт із протестувальниками. Тим більш, що точка зору і мотиви цих людей нам зрозумілі і багато у чому ми їх поділяємо», – зазначив він.

«Національна поліція та Нацгвардія забезпечать доставку підсудних у суд, щойно буде технічна можливість, і при цьому нам не будуть нав’язувати участь у провокації, яку розігрує екс-президент-втікач під диктовку країни-агресора», – додав міністр МВС.

Як відомо, 25 листопада відбулось засідання суду, в межах якого мали допитати колишнього президента України Віктора Януковича у справі п’ятьох екс-бійців полку спецпризначення МВС «Беркут». Водночас через неявку обвинувачених «беркутівців» засідання перенесли на 13:00 28 листопада.

Причиною переносу засідання стало недоставлення до суду обвинувачуваних «беркутівців», які перебувають у Лук’янівському СІЗО в Києві.

Як відомо, СІЗО блокували до сотні активістів руху «Правий сектор» та близько 30 осіб з організації «Вільні люди». Прес-секретар «ПС» Артем Скоропадський заявив, що в партії побоюються, що суд відпустить обвинувачених з-під варти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ