Авдіївський КХЗ після чергового обстрілу – на межі зупинення

Авдіївський коксохімічний завод
Авдіївський коксохімічний завод

Авдіївський коксохімічний завод, що входить до групи «Метінвест», вночі проти вівторка укотре зазнав масованого обстрілу, внаслідок якого пошкоджено основне обладнання підприємства, порушено енергопостачання і залізничне сполучення, пише newsru.ua.

Як повідомляється в прес-релізі компанії у вівторок, жертв і постраждалих серед співробітників АКХЗ немає. При цьому уточнюється, що обстрілом пошкоджені три з чотирьох високовольтних вводів, що живлять Авдіївський коксохім. Друге виробниче крило знеструмлено і зупинено. Фахівці заводу переводять коксові батареї 3-го і 4-го коксових цехів у режим гарячої консервації. Зупинена вуглепідготовча фабрика. Нині через значні пошкодження в залізничному цеху підприємство не має змоги ані отримувати сировину, ані відправляти готову продукцію.

«Пошкодження високовольтних вводів поставило підприємство на межу повної зупинки. Технічної можливості використання резервних джерел енергопостачання у Авдіївського коксохіму немає», – зазначено в прес-релізі.

Енергетики ДТЕК і АКХЗ розпочали обстеження пошкоджених ліній електропередач.

Нагадаємо, коксохім Ахметова, незважаючи на обстріли, заробив майже 240 мільйонів за чотири місяці. 2014 рік Авдіївський коксохімічний завод, згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, закінчив зі збитком у 791,965 млн гривень. Як повідомлялося, АКХЗ піддається інтенсивному обстрілу з липня 2014 року. За цей час на території підприємства розірвалося понад 300 снарядів.

Читайте: Бойовики знову обстріляли Вуглегірську ТЕС й Авдіївський коксохім

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ