Авдіївський коксохімічний завод
Авдіївський коксохімічний завод

Авдіївський коксохімічний завод, що входить до групи «Метінвест», вночі проти вівторка укотре зазнав масованого обстрілу, внаслідок якого пошкоджено основне обладнання підприємства, порушено енергопостачання і залізничне сполучення, пише newsru.ua.

Як повідомляється в прес-релізі компанії у вівторок, жертв і постраждалих серед співробітників АКХЗ немає. При цьому уточнюється, що обстрілом пошкоджені три з чотирьох високовольтних вводів, що живлять Авдіївський коксохім. Друге виробниче крило знеструмлено і зупинено. Фахівці заводу переводять коксові батареї 3-го і 4-го коксових цехів у режим гарячої консервації. Зупинена вуглепідготовча фабрика. Нині через значні пошкодження в залізничному цеху підприємство не має змоги ані отримувати сировину, ані відправляти готову продукцію.

«Пошкодження високовольтних вводів поставило підприємство на межу повної зупинки. Технічної можливості використання резервних джерел енергопостачання у Авдіївського коксохіму немає», – зазначено в прес-релізі.

Енергетики ДТЕК і АКХЗ розпочали обстеження пошкоджених ліній електропередач.

Нагадаємо, коксохім Ахметова, незважаючи на обстріли, заробив майже 240 мільйонів за чотири місяці. 2014 рік Авдіївський коксохімічний завод, згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, закінчив зі збитком у 791,965 млн гривень. Як повідомлялося, АКХЗ піддається інтенсивному обстрілу з липня 2014 року. За цей час на території підприємства розірвалося понад 300 снарядів.

Читайте: Бойовики знову обстріляли Вуглегірську ТЕС й Авдіївський коксохім

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ