Янукович
Оренда двох повітряних суден для Януковича обійшлася державі у 12,5 млн. гривень

Оренда двох повітряних суден для Віктора Януковича в часи його президентства обійшлася державі у 12,5 млн. гривень. Про це стало відомо з ухвали Печерського райсуду Києва, пише Перша інстанція.

В матеріалах справи зазначено, що для перельотів Януковича державіапідприємство «Україна», яке входить до складу Держуправління справами, орендувало вертоліт Agusta 139 і літак Falcon 900. У рамках розслідування встановлено, що керівництво ДП «Україна» у 2011-2014 рр. без конкурсних процедур закупило авіаперевезення у фірми «Центравіа».

«Зазначені послуги надавалися вертольотами Agusta 139 і літаком Falcon 900, які фактично були власністю Президента України Віктора Януковича та наближених до нього осіб», – йдеться в матеріалах справи. На ці операції з держбюджету витратили понад 12,5 млн. гривень. Суд зобов’язав Держфінінспекцію перевірити законність цих операцій та розміри збитків для бюджету.

Нагадаємо, літак ІЛ-62, який перебував у розпорядженні Януковича, став музейним експонатом. А його знаменитий вертоліт AgustaWestland AW139 був другим за вартістю з-поміж усіх президентських бортів світу.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ