3Росія прирекла сирійських біженців на голодну смерть. Авіація РФ розбомбила в Сирії хлібопекарню гуманітарної організації, яка забезпечує хлібом внутрішніх переселенців. Про це повідомляє телеканал AlJazeera.

4За даними однієї з найбільших у Туреччині благодійних організацій «Фонд благодійної допомоги IHH» (IHH Humanitarian Relief Foundation), хлібопекарня була знищена в результаті повітряної атаки. Пекарню побудували 16 місяців тому для забезпечення сирійських переселенців хлібом. Внаслідок потужної російської атаки було знищено саму пекарню і чотири млини, розміщених у тій же будівлі.

2Представники організації нарахували щонайменше 20 ракет, які були випущені по об’єкту і прилеглій території. Вогонь також був спрямований проти вантажівок організації. Цього разу персонал фонду дивом не постраждав.

4Як повідомляв Інформаційний Акцент, 29 листопада російський літак поцілив в овочевий ринок у місті Аріха в сирійській провінції Ідліб. Загинули щонайменше 40 цивільних осіб, багато людей зазнали поранень. У цілому, за даними правозахисників, в Сирії від ударів російської авіації загинули понад 400 цивільних осіб, зокрема, понад 150 – жінки й діти.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ