Авіація РФ завдала удару по Пальмірі
Авіація РФ завдала удару по Пальмірі

Російська авіація завдала удару по сирійському місту Пальміра, яке перебуває під контролем «Ісламської держави», і північних регіонах провінції Алеппо. Про це Європейська правда.

У результаті авіаударів знищено 20 транспортних засобів і три склади із озброєнням. В Алеппо удари припали на міста Аль-Баб і Дейр Хафер, приблизно за 20 км на схід від військового аеродрому, який захоплено бойовиками ІДІЛ. За даними спостерігачів, в Пальмірі від авіаударів загинули 15 бойовиків «Ісламської держави». По всій Сирії російські літаки здійснили не менше 34 ударів з повітря за останні 24 години.бо

Міноборони РФ на своїй сторінці в Facebook, підтверджує інформацію про авіаудари, проте, у повідомленні фігурує місто Тадмор – це поселення поряд із Пальмірою і, власне, давня назва міста. У повідомленні йдеться про 20 знищених танків.

До слова, Пальміра є об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Бойовики «Ісламської держави» захопили місто в травні після того, як сирійські урядові війська відступили. Вони підірвали кілька давніх храмів, а також знамениту Тріумфальну арку.

Нагадаємо, Росія завдає авіаударів у Сирії з 30 вересня. Керівництво РФ наполягає, що завдає ударів по позиціях «Ісламської держави», однак є багато свідчень про те, що насправді Росія бомбардує опозицію, яку підтримують і озброюють США, а також мирних жителів.

Читайте: Експерти перевірять Міноборони РФ щодо правдивості інформації про її атаки в Сирії

Інформаційний Акцент

  • Макс

    Ну рашисти ще і не таке вигадають!