Дамі Ім Євробачення
Дамі Ім стала другою на «Євробаченні-2016»

Австралійська телекомпанія SBS розглядає можливість організації пісенного конкурсу «Євробачення Азії» (Eurovision Asia). Про це повідомив виконавчий директор телекомпанії Майкл Ебейд, коментуючи успішний виступ своєї співвітчизниці Дамі Ім на конкурсі у Стокгольмі, на якому співачка посіла друге місце. Про це пише австралійське видання The Sydney Morning Herald.

«Ми контактували з провідними телекомпаніями Індії, Китаю та Південної Кореї, які проявили величезну цікавість до нашої пропозиції щодо проведення «Євробачення Азії». Після того як Стокгольм залишився позаду, ми можемо зосередити всі зусилля на розробці концепції нового конкурсу. Ми візьмемо за основу європейський формат, зокрема, механізм голосування, що визначає переможця. Сподіваємося, що в майбутньому переможець «Євробачення Азії» автоматично отримає можливість виступати у фіналі «Євробачення», – зазначив Ебейд.

SBS веде трансляції «Євробачення» з 1983 року, проте дебют Австралії на цьому конкурсі відбувся лише торік у Відні, де представник Зеленого континенту співак Ґай Себастіан посів п’яте місце. Цього разу представниця Австралії була вже другою, однак питання про запрошення Австралії на наступний конкурс залишається наразі відкритим.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, українська співачка кримськотатарського походження Джамала з піснею «1944» перемогла у фіналі пісенного конкурсу «Євробачення–2016», який проходив у Стокгольмі (Швеція). Її пісня присвячена депортації кримських татар у 1944 році. За результатами голосування національних журі країн-учасниць і СМС-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали.

На друге місце «Євробачення» цього року вийшла Австралія із результатом 511 балів, на третій сходинці опинилась Росія.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ