Вугілля
Шкідливі викиди Австралії зростають

Австралія потребує цілеспрямованої стратегії для цілковитої заміни вугільних електростанцій чистою енергією вже до 2035 року. Про це пише Сlean technica.

В Інституті клімату вважають, що людство нині долає світові температурні рекорди, а шкідливі викиди Австралії знову зростають. Тому пропонують програму побудови інноваційної та безпечної австралійської економіки з нульовими рівнем викидів.

На прохання міністра з охорони довкілля фахівці підготували та оприлюднили спеціальну доповідь про політику Австралії в галузі клімату.

Документ зосереджується на «наслідках Паризької угоди і прихильності до неї Австралії». У висновках зазначено, що країні бракує чіткої стратегії досягнення нульових викидів.

Нагадаємо, 12 грудня на офіційному сайті ООН з’явився документ «Ухвалення Паризького договору», узгоджений сторонами-учасницями Конференції ООН зі зміни клімату 2015 року.

Саме цей документ замінить після 2020 року Кіотський протокол – донедавна єдину міжнародну угоду, що зобов’язувала розвинуті держави світу скорочувати викиди парникових газів.

Отже, договір передбачає скорочення викидів парникових газів таким чином, аби до 2050 року Земля не потеплішала більш, ніж на два градуси у порівнянні із доіндустріальним періодом.

Читайте: Глобальне потепління знищує Арктику – вчені

БЕЗ КОМЕНТАРІВ