Фірташу загрожує до 50 років в'язниці й конфіскація усіх активі
Фірташу загрожує до 50 років в’язниці та конфіскація усіх активів

Український олігарх Дмитро Фірташ, обвинувачений американським правосуддям у корупції, отримав відмову в австрійському суді в розгляді клопотання про неконституційність угоди щодо екстрадиції між Австрією та США, повідомляє DW.

«Суд апеляційної інстанції більше не має перешкод для розгляду скарги прокуратури на рішення суду першої інстанції, яким у екстрадиції Фірташа в США відмовлено», – йдеться у повідомленні.

На період розгляду клопотання Фірташа в КС апеляційний суд, відповідно до процесуальних норм, змушений був призупинити розгляд справи.

«Фірташа у США звинувачують в тому, що він за допомогою хабарів на загальну суму в 18,5 мільйонів доларів хотів отримати дозволи на видобуток титану в Індії. Олігарху загрожує до 50 років в’язниці та конфіскація усіх активів», – йдеться у повідомленні.

Суд першої інстанції навесні 2015 року заборонив екстрадицію Фірташа, вказавши на неможливість виключити політичні мотиви запиту про видачу українця з боку США. У вересні прокуратура Відня подала апеляцію на це рішення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ