Сирія, біженці
На кордоні Австрії та Словенії з’явиться стіна

Міністр внутрішніх справ Австрії Йоганна Мікль-Ляйтнер у середу повідомила, що Австрія побудує стіну та фортифікаційні споруди біля кордонів зі Словенією, щоби зменшити потік мігрантів, передає The Wall Street Journal.

Австрійська чиновниця зазначила, що таким чином вдасться краще організовувати контрольований перехід через кордон. Минулого тижня тисячі мігрантів прорвали поліцейський кордон на австрійсько-словенському кордоні та зайшли на територію Австрії по автомагістралі, створюючи перешкоди для руху автомобілів.

Зазначимо, 17 вересня влада Угорщини ухвалила рішення про будівництво стіни на кордоні з Хорватією після того, як було завершено зведення прикордонного огородження завдовжки 170 км на кордоні із Сербією. Одночасно зі стіною на кордоні з Хорватією, Угорщина ухвалила рішення про початок огородження від Румунії. Нагадаємо, єврокомісар з європейської політики сусідства та розширення Йоханнес Хан після прибуття на позаплановий саміт ЄС з міграції повідомив, що у сусідніх з ЄС країнах «перебувають понад 20 млн. потенційних біженців».

Нагадаємо, 26 жовтня у Брюсселі члени ЄС та балканські країни не члени ЄС досягли угоди про невідкладні гуманітарні заходи з тимчасового розміщення мігрантів, які знаходяться на кордонах ЄС і в Греції. Було ухвалено 17 пунктів плану дій щодо співробітництва країн в охороні кордонів і збільшенні гуманітарної допомоги мігрантам за всім балканським маршрутом, яким мігранти переміщуються з Туреччини до країн Центральної та Північної Європи.

Читайте: Під грифом «секретно»: у Швеції зберігатимуть у таємниці адреси притулків для біженців

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ