Снимок экрана 2016-06-20 в 18.36.37 2
Курц пропонує поступово скасовувати санкції проти Росії

Міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц вважає, що Євросоюзу час почати шукати точки дотику з Москвою. Про це заявив глава дипвідомства і закликав скасовувати санкції за кожен зроблений крок щодо реалізації Мінських домовленостей, передає Reuters.

«Я переконаний, що ми повинні поступово прийти до того, що за виконання кожного пункту Мінського протоколу, за кожен крок у цьому напрямку, будуть поступово зніматися санкції», – сказав Курц.

Він також підкреслив, що це стане потужним сигналом до ослаблення напруженості, та висловив надію на те, що така позиція буде узгоджена Євросоюзом в середньостроковій перспективі.

Читайте: Москва відкриє новий військовий фронт – ІноЗМІ

Раніше Сенат Франції 8 червня переважною більшістю голосів ухвалив резолюцію, положення якої з одного боку підтверджують прихильність Франції до повного визнання суверенітету України, але з іншого – закликають уряд Франції до поступового і часткового пом’якшення санкцій проти РФ.

У зв’язку з цим МЗС України оприлюднило офіційний коментар, що резолюція свідчить про недостатнє усвідомлення французькими сенаторами, наскільки глибоко РФ порушує міжнародне право.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ