5478107041fcd_383642176(2)
Австрія завершила ратифікацію Угоди про асоціацію Україна–ЄС

Австрія завершила процедуру ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, про це повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба.

«Австрійська ратифікаційна грамота відправлена в Брюссель. Австрія завершила процедуру ратифікації Угоди про асоціацію. Danke!», – написав посол на сторінці в Twitter в п’ятницю, 7 серпня.

Наприкінці липня після ратифікації Угоди про асоціацію Україна – ЄС австрійським парламентом документ підписав президент Австрії Хайнц Фішер. Потім документ відправили на підпис канцлеру. Таким чином, Угоду про асоціацію Україна – ЄС повністю ратифікували 22 країни Євросоюзу. Документ повинні ратифікувати всі 28 країн-членів ЄС. Офіційний Київ очікує, що всі 28 країн-членів ЄС ратифікують угоду про асоціацію до кінця 2015 року.

Як відомо, Угода про асоціацію Україна – ЄС безпосередньо не передбачає членства в Євросоюзі, але більшість так званих нових членів ЄС змогли наблизитися до своєї мети через процедуру асоціації. Своєю чергою, президент Порошенко впевнений, що Україна повинна виконати умови для подачі заявки на членство в ЄС за 5 років.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ