18d443e802de17814a25556744c4e15acb5a8d8e
Мітингувальники на Банковій назвали свою акцію безстроковою

8 квітня під стінами Адміністрації президента України почалася акція, під час якої почали палити шини і сталися зіткнення з правоохоронцями. Активісти назвали її безстроковою. Водночас члени «Автомайдану» на сторінці у Facebook заявили, що не беруть участі в акції на Банковій.

«ГО «Автомайдан» не бере участі в сьогоднішній акції під Адміністрацією президента! Вимоги її учасників нам зрозумілі, деякі підтримуємо. Але серед протестуючих є, на жаль, сумнівні особистості, псевдоавтомайданівці, в щирість намірів яких ми не віримо через їх участі в замовних акціях в минулому. За що вони, зокрема, й були виключені з нашої організації», – йдеться в заяві.

Організація наголошує, що «Автомайдан» і далі проводитиме акції протесту, але без участі псевдореволюціонерів.

«Ми будемо і надалі порушувати наболілі питання в країні, проводячи акції протесту. Але без участі різних проплачених ситуативних «революціонерів», які неодноразово використовували ім’я «Автомайдану» в своїх особистих цілях», – повідомляють в організації.

Шини під Адміністрацією президента підпалив колишній «автомайданівець» Сергій Коба, якого вигнали з організації в листопаді 2014 року.

Сергій Коба на Банковій
Сергій Коба на Банковій

Читайте: На Банковій палали шини – «автомайданівці» вимагали люстрації (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ