30 серпня 2015 року активісти українських патріотичних організацій, що діють в Одесі, зайняли Будинок прийомів так званого «Міжнародного гуманітарного університету» (МГУ) на 8-ій станції Великого Фонтану, що більш відомий одеситам як «замок Гаррі Поттера». Про це у соцмережах повідомляють організації «Автомайдан», «Рада громадської безпеки» та «Правий сектор», пише одеська газета Думская.

Активісти знесли браму, встановили на території «замку» прапор України та символіку «Автомайдану», зайняли будівлю й фотографувалися з розкішними предметами інтер’єру, зокрема, знаменитим золотим диваном і портретами одіозного екс-«регіонала», обраного від 135-го округу, народного депутата Сергія Ківалова.

«Пам’ятайте, це один з «корпусів» Міжнародного гуманітарного університету. Насправді це багатоповерховий будинок зі своїм тенісним кортом, сауною, причалом, яхтами. Коротше, все для студентів. Сьогодні тут нарешті день відкритих дверей. Запрошуємо усіх бажаючих подивитися, як насправді живуть «студенти» МГУ!», – йдеться в повідомленні «Автомайдану».

Опоненти Ківалова зазначають, що побудовано замок безпосередньо на березі Чорного моря, що порушує українське законодавство, адже паркан навколо будинку перекриває вільний доступ до моря. Охорона об’єкту, згідно інформації, намагалася чинити опір, але була нейтралізована силами громадських активістів.

Як відомо, у велику політику засновник та фактичний керівник Одеської юридичної академії та Морської партії України потрапив перед президентськими виборами 2005 року, коли він за сприяння Віктора Януковича очолив Центральну виборчу комісію. Штаб Віктора Ющенко тоді звинувачував Ківалова у масових фальсифікаціях результатів голосування, а у ЗМІ поширювалися зневажливі прізвиська «Кідалов» та «Підрахуй».

Нагадаємо, у червні 2015 року з’явилася інформація про відкрите Генеральною прокуратурою України кримінальне провадження за фактом закликів до сепаратизму, що могли міститися в авторській статті Ківалова під назвою «Настав час готувати Конституцію Одещини».

Читайте: «АвтоМайдан» розсекретив палац одіозного екс-глави ЦВК Ківалова (фото)

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ