1
Тротуари Хрещатика знов заполонили авто

На Хрещатику невідомі повиривали бетонні півкулі, встановлені для обмеження заїду автомобілів на тротуар, тож, машини знову паркують на пішохідній зоні. Про це у facebook повідомив Департамент транспортної інфраструктури.

«Сьогодні вже кілька напівсфер варварськи вирвані разом з кріпленнями (вага однієї напівкулі 55 кг!) і машини знову паркуються на пішохідній зоні Хрещатика», – йдеться в повідомленні. У Департаменті нагадали, що бетонні напівкулі на тротуарі Хрещатика встановили на чисельні прохання мешканців столиці. Відзначається, що з цього приводу Департамент звернувся до правоохоронних органів.

Водночас КП «Київтранспарксервіс» найближчим часом встановить вирвані бетонні півкулі на свої місця. «Сподіваємося, що більше нікому не захочеться займатися цією дурною і безглуздою справою – виривати бетонні огородження в центрі нашої столиці», – підсумували у Департаменті.

Користувачі соцмережі пропонують встановлювати замість півкуль кількатонні бетонні плити, а зловмисників, які позривали обмежувачі та залишили авто на тротуарі Хрущатика, – штрафувати.

Як відомо, 16 жовтня КП «Київтранспарксервіс» встановило 326 бетонних напівкуль на тротуарі вулиці Хрещатик, щоби запобігати незаконному заїзду та паркуванню автомобілів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ