Віктор Суворов
Письменник Віктор Суворов

Сталін сам прорвався до верховної влади, а нинішнього президента Росії Путіна туди поставили, щоби він не чіпав злодіїв і пройдисвітів, які сидять у владі. Цю думку висловив відомий письменник українського походження Віктор Суворов (Володимир Різун), пише Апостроф.

«Сталін – це лиходій. Але лиходій великий. В якомусь сенсі я його поважаю хоча б за те, що він не будував собі палаци, не літав із журавлями, не виловлював у Чорному морі грецькі амфори. Сталін не був клоуном. У нього було почуття гумору і почуття міри. Сталін завжди з’являвся перед народом у скромному одязі. А коли їде Путін, його супроводжує армада мотоциклів, вся Москва порожня.

У Путіна немає почуття міри. У нього смаку немає. Путін потрапив у владу випадково, а Сталін прорвався до неї та потім утримував 30 років. А Путіна поставив Єльцин, за часів якого виникли всі олігархи, вся кримінальна братія, що розікрала країну. А поставив він його тому, що на Путіна був компромат. Мовляв, я зараз іду на пенсію, а ти будеш у нас головним начальником. Але ти мене не зачепиш! А якщо зачепиш, то ми тебе прямо одразу і роздавимо. Ось в цьому і є різниця між Сталіним і Путіним», – сказав письменник.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Суворов вважає, що режим російського президента Путіна котиться в прірву. І це продемонстрували нещодавні вибори в Держдуму РФ, під час яких були зафіксовані фальсифікації та низька явка виборців.

Довідка: Віктор Суворов (справжнє ім’я – Володимир Богданович Різун) – радянський розвідник-утікач, капітан Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил Радянського Союзу; історик, дослідник та письменник в жанрі історико-документального та художньо-історичного роману.

Суворов є автором численних популярних книг з історії Другої світової війни та діяльності спецслужб СРСР, аналіз та опис подій в яких значно відрізняються від трактування історії, що викладалась за часів СРСР.

У своїх книгах Різун зосереджує увагу на неприпустимості викривлення історії заради пропаганди, а також доводить, що використання комуністичної легенди про історію фактично принижує гідність мільйонів солдат та мирних жителів, які загинули у Другій світовій війні.

Найбільш відомі твори: «Криголам», «День «М», «Контроль», «Очищення», «Акваріум», «Визволитель», «Самогубство», «Тінь перемоги» та ін.

Нині Різун мешкає у Британії. Читає лекції у військових академіях Західної Європи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ