Мішель Леґран
Мішель Леґран приїде з концертами в Україну

Мішель Леґран – легенда світової музики, композитор, аранжувальник, піаніст і диригент – дасть чотири концерти в Україні, передає УНІАН.

«У мене в Україні відбудеться чотири концерти. Незважаючи на свій вік (83 роки), я почуваюся бадьорим. Мені здається, що тільки тепер я проживаю другу молодість», – сказав композитор. Зокрема, 13 грудня відбудеться концерт Леґрана у Вінниці, 15 – в Харкові, 17 – в Одесі. У Києві Леґран виступить 14 грудня. Під час концертів прозвучить легендарна мелодія із «Шербурзьких парасольок» у виконанні самого Леґрана, а також найкращі саундтреки до відомих кінофільмів у супроводі Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України.

Як запрошений гість на концерті Леґрана виступить українська співачка Джамала. Вона виконає три композиції: «Papa Can You Hear Me» з музичної мелодрами «Єнтл» (1984), «The Summer Knows» з репертуару Барбри Стрейзанд і знамениту «I Will Wait For You» з кінофільму «Шербурзькі парасольки».

Мішель Леґран – автор понад 200 саундтреків до відомих кінофільмів, він одержав 3 «Оскари» і 5 премій Grammy у номінації «Найкраща музика». Леґран також відомий своїми джазовими композиціями. За свою кар’єру композитор записав сотні альбомів у різних жанрах із такими світовими зірками як Рей Чарльз, Елла Фітцджеральд, Арета Франклін, Френк Сінатра, Барбра Стрейзанд.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ